Velitelství dělostřelectva 2. divize [1921-1934]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 440 příspěvků vloženo, 1681 editováno a 1874 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelství dělostřelectva 2. divize [1921-1934]

Artillerie-Führer II

    Avatar

    NĚMECKÁ REPUBLIKA ARTILLERIE-FÜHRER II
    VELITELSTVÍ DĚLOSTŘELECTVA 2. DIVIZE
    Datum vzniku 01.01.1921
    Předchůdce ---
    Datum zániku 01.10.1934
    Následovník
    Nadřízené velitelství 01.1921-10.1934 2. divize
    Dislokace 01.1921-10.1934 Stettin
    Velitelé dělostřelectva
    03.1928-00.1932 Fritsch Werner svobodný pán von
    04.1934-10.1934 Praetorius Robert
    Podřízená tělesa 01.1921-10.1934 2. dělostřelecký pluk
    01.1921-10.1934 2. automobilní oddíl
    Literatura Tessin, Georg: Deutsche Verbände und Truppen 1919-1933. Boppard am Rhein, Harald Boldt Verlag 1974.
    Tessin, Georg: Formationsgeschichte der Wehrmacht 1933-1939. Boppard am Rhein, Harald Boldt Verlag 1959.
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/73710#261688Verze : 0
    MOD