Velitelství dělostřelectva 4. divize [1921-1934]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 467 příspěvků vloženo, 1297 editováno a 2470 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelství dělostřelectva 4. divize [1921-1934]

Artillerie-Führer IV

    Avatar

    NĚMECKÁ REPUBLIKA ARTILLERIE-FÜHRER IV
    VELITELSTVÍ DĚLOSTŘELECTVA 4. DIVIZE
    Datum vzniku 01.01.1921
    Předchůdce ---
    Datum zániku 01.10.1934
    Následovník
    Nadřízené velitelství 01.1921-10.1934 4. divize
    Dislokace 01.1921-10.1934 Dresden
    Velitelé dělostřelectva
    02.1929-02.1931 Schubert Arthur
    02.1931-00.193? Cochenhausen Friedrich von
    Podřízená tělesa 01.1921-10.1934 4. dělostřelecký pluk
    01.1921-10.1934 4. automobilní oddíl
    Literatura Tessin, Georg: Deutsche Verbände und Truppen 1919-1933. Boppard am Rhein, Harald Boldt Verlag 1974.
    Tessin, Georg: Formationsgeschichte der Wehrmacht 1933-1939. Boppard am Rhein, Harald Boldt Verlag 1959.
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/73714#261693Verze : 0
    MOD