44. skupina RAF [1941-1946]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 469 příspěvků vloženo, 1350 editováno a 2500 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

44. skupina RAF [1941-1946]

No. 44 Group RAF

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    44. skupina RAF No. 44 Group RAF
    Originální název:
    Original Name:
    No. 44 (Ferry Service) Group RAF
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    15.08.1941
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - Overseas Air Movements Control Unit
    Datum zániku:
    Disbanded:
    14.08.1946
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.08.1941-25.03.1943 Převozní velitelství
    25.03.1943-14.08.1946 Velitelství dopravního letectva
    15.08.1941-25.03.1943 Ferry Command
    25.03.1943-14.08.1946 Transport Command
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    18.06.1943-DD.02.1944 512. peruť RAF
    18.06.1943-DD.02.1944 No. 512 Squadron RAF
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.rafweb.org/Grp04.htm
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/73808#261958Verze : 0
    MOD