Letecká brigáda, velitelství [1938-1939]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 386 příspěvků vloženo, 1555 editováno a 241 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Letecká brigáda, velitelství [1938-1939]

Headquarters of the Air Brigade

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Letecká brigáda, velitelství Headquarters of the Air Brigade
    Originální název:
    Original Name:
    Letecká brigáda, velitelství
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    22.10.1938
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Velitelství letecké brigády Headquarters of the Air Brigade
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.07.1939
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    22.10.1938-01.04.1939 Hlavní štáb branné moci
    01.04.1939-31.07.1939 Ministerstvo národní obrany v likvidaci
    22.10.1938-01.04.1939 General Staff of the Armed Forces
    01.04.1939-31.07.1939 Ministry of National Defense in Liquidation
    Dislokace:
    Deployed:
    22.10.1938-31.07.1939 Kbely, Kasárny Tomáše Garrigue Masaryka /

    Velitel:
    Commander:
    22.10.1938-31.07.1939 Procházka, Karel (brigádní generál)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    -
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    20.10.1938-14.03.1939 Letecký pluk 4
    20.10.1938-14.03.1939 4th Air Regiment
    Čestný název:
    Honorary Name:
    -
    -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    VÚA-VHA Praha, fond Vyšší velitelství, Letecká brigáda
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/75367#594736Verze : 2
    MOD