52. námořní torpédovací, bombardovací a průzkumné křídlo [1944-1944]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 465 příspěvků vloženo, 1653 editováno a 2450 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

52. námořní torpédovací, bombardovací a průzkumné křídlo [1944-1944]

52nd Naval Torpedo Bomber Reconnaissance Wing

    Avatar

    SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO
    52nd NAVAL TORPEDO BOMBER RECONNAISSANCE WING
    52. NÁMORNÉ TORPÉDOVACIE, BOMBARDOVACIE A PRIESKUMNÉ KRÍDLO
    Dátum vzniku
    05.01.1944
    Predchodca

    Dátum zániku
    09.07.1944
    Nástupca

    Nadriadené veliteľstvo

    Dislokácia
    01.01.1944-09.07.1944 HMS Victorious
    Velitelia
    05.01.1944-24.03.1944 Britton, E.M. (Lt Cdr)
    24.03.1944-15.02.1944 Fox, F.H. (Lt Cdr, Acting)
    15.02.1944-09.07.1944 Rance, V. DSO (Lt Cdr)
    Podřízené telesa
    05.01.1944-09.07.1944 829. peruť FAA
    05.01.1944-09.07.1944 831. peruť FAA
    DD.MM.1944-DD.MM.1944 827. peruť FAA
    Pramene

    Literatúra
    David Wragg - Fleet Arm Handbook 1939-1945, Sutton Publishing, ISBN 0-7509-3430-1
    Poznámka

    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/76100#280843Verze : 0
    MOD