37. armáda [1944-1945]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 394 příspěvků vloženo, 1643 editováno a 418 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

37. armáda [1944-1945]

    Avatar

    JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 37. armáda
    Datum vzniku 22.09.1944
    Předchůdce ---
    Datum zániku DD.09.1945
    Následovník ---
    Nadřízené velitelství 30.09.1944 Jižní armáda (Southern Army)
    Dislokace ---
    Velitelé 22.09.1944 - 26.12.1944 Yamawaki, Masataka
    26.12.1944 - 30.09.1945 Baba, Masao
    Náčelníci štábu 22.09.1944 - 24.02.1945 Managi, Keishin
    24.02.1945 - 30.09.1945 Kuroda, Shigeru
    Podřízené útvary ---
    Poznámka 37. armáda byla zformována z Obranné armády Borneo
    (Borneo Defence Army)
    Prameny http://www.axishistory.com/index.php?id=6761
    Literatura
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/84252#309491Verze : 0