36. armáda [1944-1945]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 532 příspěvků vloženo, 2195 editováno a 459 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

36. armáda [1944-1945]

    Avatar

    JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 36. armáda
    Datum vzniku 15.07.1944
    Předchůdce ---
    Datum zániku 30.09.1945
    Následovník ---
    Nadřízené velitelství DD.02.1945 12. Armádní okruh
    Dislokace ---
    Velitelé 18.07.1944 - DD.09.1945 Uemura, Toshimichi
    Náčelníci štábu 18.07.1944 - 01.02.1945 Ishii, Masami
    01.02.1945 - 30.09.1945 Tokunaga, Shikanosuke
    Podřízené útvary ---
    Poznámka ---
    Prameny http://www.axishistory.com/index.php?id=6761
    Literatura
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/84255#309510Verze : 0