38. armáda [1944-1945]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 331 příspěvků vloženo, 949 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

38. armáda [1944-1945]

    Avatar

    JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 38. armáda
    Datum vzniku 11.12.1944
    Předchůdce ---
    Datum zániku DD.09.1945
    Následovník ---
    Nadřízené velitelství DD.12.1944 Jižní armáda (Southern Army)
    Dislokace ---
    Velitelé 20.12.1944 - DD.09.1945 Tsuchihashi, Yuitsu
    Náčelníci štábu 20.12.1944 - 02.06.1945 Kawamura, Saburo
    02.06.1945 - DD.09.1945 Koudo, Teiji
    Podřízené útvary ---
    Poznámka 38. armáda byla zformována z Indočínské posádkové armády
    (Indochina Garrison Army)
    Prameny http://www.axishistory.com/index.php?id=6761
    Literatura
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/84315#309765Verze : 0