39. armáda [1944-1945]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 489 příspěvků vloženo, 1363 editováno a 479 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

39. armáda [1944-1945]

    Avatar

    JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 39. armáda
    Datum vzniku 11.12.1944
    Předchůdce ---
    Datum zániku 14.07.1945
    Následovník ---
    Nadřízené velitelství ---
    Dislokace ---
    Velitelé 20.12.1944 - 14.07.1945 Nakamura, Akita
    Náčelníci štábu 20.12.1944 - 09.07.1945 Hamada, Hitoshi
    09.07.1945 - 14.07.1945 Hanaya, Tadashi
    Podřízené útvary ---
    Poznámka - 39. armáda byla zformována z Thajské posádkové armády
    (Thailand Garrison Army)
    - 14. července 1945 byla přejmenována na 18. armádní okruh
    Prameny http://www.axishistory.com/index.php?id=6761
    Literatura
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/84316#309766Verze : 0