43. armáda [1945-1945]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 515 příspěvků vloženo, 2100 editováno a 522 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

43. armáda [1945-1945]

43rd Army / 第四十三軍

    Avatar

    JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 43. armáda
    Datum vzniku 10.03.1945
    Předchůdce ---
    Datum zániku DD.09.1945
    Následovník ---
    Nadřízené velitelství DD.03.1945 Severočínský armádní okruh
    Dislokace ---
    Velitelé 31.03.1945 - DD.09.1945 Hosokawa, Tadayasu
    Náčelníci štábu 31.03.1945 - 01.06.1945 Kubo, Mitsuo
    01.06.1945 - DD.09.1945 Samukawa, Mitsuru
    Podřízené útvary ---
    Poznámka ---
    Prameny http://www.axishistory.com/index.php?id=6761
    Literatura
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/84323#309790Verze : 0