Augusta

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 532 příspěvků vloženo, 2195 editováno a 459 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Augusta

Augusta, Georgia

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Augusta Augusta
    Originální název:
    Original Name:
    Augusta
    Další názvy:
    Other Names:
    The Garden City
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Richmond Richmond County
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    33°28'12.00"N 81°58'30.00"W
    Místní části:
    Local Municipalities:
    -
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1736
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Vznik
    Established
    Zánik
    Cancelled
    Název
    Name
    DD.03.1941 DD.MM.1945 Danielovo armádni letiště
    Daniel Army Airfield
    21.03.1956 DD.MM.RRRR Gordonova pevnost
    Fort Gordon
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Datum *
    Date *
    Datum †
    Date †
    Fotografie
    Photo
    Jméno
    Name
    Stát
    Country
    03.05.1816   Meigs, Montgomery Cunningham
    26.11.1816   Walker, William Henry Talbot
      04.08.1818 Stovall, Marcellus Augustus
    15.01.1821   McLaws, Lafayette
    28.07.1825   Smith, William Duncan
    19.11.1827   St. John, Isaac Munroe
    08.02.1828   Jackson, John King
    30.01.1829   Cumming, Alfred
    18.03.1829   Boggs, William Robertson
    10.09.1836   Wheeler, Joseph
      15.07.1862 Twiggs, David Emanuel
      22.07.1864 Walker, William Henry Talbot
      27.07.1872 Crawford, George Walker
      21.12.1872 Wright, Ambrose Ransom
      11.02.1882 MacRae, William
      16.09.1885 Bryan, Goode
    21.03.1899   Pollock, Edwin A.
      03.01.1963 - Williamson, George McKnight
      27.02.1963 Barton, Raymond Oscar
      06.06.2001 - Tillson, John C.F.
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    28.07.1919 27.10.1920 10. pěší brigáda
    10th Infantry Brigade
    DD.MM.1919 DD.MM.1920 9. pěší brigáda
    9th Infantry Brigade
    09.07.1941 04.07.1942 61. transportní skupina
    61st Transport Group
    04.07.1942 23.09.1942 61. skupina pro přepravu jednotek
    61st Troop Carrier Group
    DD.07.1942 20.07.1942 52. křídlo pro přepravu jednotek
    52nd Troop Carrier Wing
    05.09.1943 20.09.1943 11. obrněný pluk
    11th Armored Regiment
    05.09.1943 20.09.1943 3. obrněný pluk
    3rd Armored Regiment
    09.11.1943 27.03.1944 13. skupina stíhačů tanků
    13th Tank Destroyer Group
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.AugustaGA.gov
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/84757#403414Verze : 0
    MOD