21.05.2009 - Čtyři Američané plánovali raketové útoky v New Yorku, rakety ale chtěli koupit od agenta FBI

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 394 příspěvků vloženo, 1643 editováno a 418 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

21.05.2009 - Čtyři Američané plánovali raketové útoky v New Yorku, rakety ale chtěli koupit od agenta FBI

  Avatar
  Americký federální bezpečnostní úřad FBI ve středu večer místního času oznámil zatčení čtveřice mužů, kteří se v New Yorku chystali vyhodit do povětří synagogu a sestřelit letadla Národní gardy. K tomu chtěli použít protiletadlové rakety Stinger, které se chystali nakoupit u tajného agenta FBI.


  www.novinky.cz
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/85023#313677Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Tak to je teda pech, ešte aj tá raketa od FBI bola nefunkčná a s erzactrhavinou...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/85023#313680Verze : 0
  Avatar
  Pokud to chápu správně, tak na nich FBI "dělala" už dost dlouho a ten nákup Stingerů byl jen poslední krok, který vyvrcholil jejich "realizací"...
  Jinak fakt, že na podobných aktivitách se podílejí v zemi narození lidé (a tohle už není "aktivita směřující k...", ale jasně formulovaný záměr napadnout/zničit konkrétní cíl a snaha o realizaci toho záměru), je už sám o sobě tak trochu varující.
  Je to v podstatě důkaz, že se (Usámovi, A-Q nebo komukoliv jinému) daří "amerikanizovat" jejich "svatou válku" proti Západu...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/85023#313692Verze : 0
  Avatar
  Mam dva dotazy - hele pokud vim tak ma Stinger tzv. system FTI tudiz, jak chteli odpalit ty Stingery na nejake vojenske letadlo? Podle toho, co vim, tak by tenhle system mel zabranit odpalu rakety na "pratelsky" cil. Je tomu tak nebo se mylim?


  Pro Palice: No podle toho, co jsem slysel nemusi vubec jit o Al-Q a dalsi islamske organizace, cernosske hnuti bylo pod vlivem islamu zhruba od konce 80. let.


  V USA je halda jak belosskych tak cernosskych palamilitarnich organizaci, ktere pusobili problemy uz davno. Navic s tim tady se jednalo o cernochy, tudiz je mozna, ze byly prislusniky, jak se ta islamska cernosska skupina jmenuje, "Cerni Panteri?? - to asi ne, ty byly v 60-70. letech", nevi nekdo?, ale zatim nic nebylo potvrzeno. Jedine co bylo potvrzeno je, ze se jedna o "produkci z domacich zdroju" Smile
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/85023#313785Verze : 0
  Avatar

  Citace - von Fenstein :


  Pro Palice: No podle toho, co jsem slysel nemusi vubec jit o Al-Q a dalsi islamske organizace, cernosske hnuti bylo pod vlivem islamu zhruba od konce 80. let.  Proto taky píšu: (Usámovi, A-Q nebo komukoliv jinému)... Zde je odpověď na Tvou otázku... Ta "druhá" či "přijatá" jména jsou dost vypovídající, začínají se množit (už dávno ne jen "objevovat") i tady u nás, nicméně nemám ve zvyku být xenofobní.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/85023#313786Verze : 0