Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 320 příspěvků vloženo, 1200 editováno a 377 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Skupina armád Jih - staré, nelinkovat !!!

Heeresgruppe Süd

  Avatar
  Heeresgruppe Süd
  Skupina armád Jih
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/8716#25730Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Toto téma bylo rozděleno dle jednotlivých období existence HGr Süd. Na toto téma, prosím, nelinkovat. Použijte témata pro dané období existence skupiny. Díky.


  (Stávají odkazy nutno přelinkovat Sad ).
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/8716#399336Verze : 0
  MOD
  Avatar
  jen dodam, ze DIVIZE nebude treba prelinkovavat, protoze se budou stejne tabulkovat, tak se to predela v ramci toho (aby se nekdo aktivne nepustil do predelavani neceho, co se bude stejne predelavat Very Happy)
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/8716#399477Verze : 0
  MOD
  Avatar
  No, nevím, náčelníku. Ono to podle mě vede z těch kobových tabulek a ty zůstanou i po přidání standardní tabulky. V té bude u divize uveden nadřízený sbor. Koba to v těch tabulkách má pro dané období s celou posloupností sbor, armáda/skupina armád.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/8716#399479Verze : 0
  MOD
  Avatar
  nezustanou, prinejmensim se budou muset z tech tabulek vytahat a prehodit do noveho formatu (sablony), takze pri te prilezitosti se to nebude kopirovat s linkama, ale prelinkuje se to ponovu (protoze i sbory a vsechny dalsi jednotky musi projit prestavbou a zavadenim roku od-do).


  pokud je jednotka nadrizena, pak bude v sablone, pokud je nadrizena v druhem ci tretim stupni (tedy ze je mezi nimi jeste nejaka dalsi jednotka), pak je zbytecne to tam uvadet (resp. forum si to bude schopne stejne sestavit samo, na zaklade nadrizenosti a podrizenosti celeho stromu jednotek, ukazu kdyztak na srazu)
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/8716#399480Verze : 0
  MOD