XM800-W

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 591 příspěvků vloženo, 2388 editováno a 534 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

XM800-W

prototyp obrněného automobilu

Prosím pomozte s doplněním dokumentace.

Severoamerický obrněný automobil XM800-W
    - výrobek: Lockheed Company
    - status: prototyp
    - kdy: šedesátá / sedmdesátá léta
    - počet: 4 kusy
    - popis: kloubový obrněný automobil

Jmenovitě sháním kvalitní skeny z německé, nebo anglické mutace časopisu: International Defense Review z roku 1973, číslo 1, strany: 86-90. Mě dostupný výtisk z vojenské knihovny nelze skenovat.

Dear Colleagues,
    I turn to you asking for help in tracing the technical work on the North American armored car XM800-W.

- Product: Lockheed Company
    - Status: prototype
    - When: sixty / Seventies
    - Number: 4 pieces
    - Description: articulated armored car

In particular I look for good quality scans from the German or English version of the journal: International Defense Review, 1973, number 1, pages: 86-90. I copy available from the military library could not be scanned.

XM800-W foto via IDR
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/88794#330751Verze : 1
    MOD
    ASRV - Armored Reconnaissance Scout Vehicle

Vážení kolegové,
    na internetových stránkách Com-central jsem narazil na pár fotografií z příručky ARSV XM800, který vyhotovila firma: Lockheed Missiles & Space Company, Inc.

Sháním skeny z této knihy, nebo její PDF kopii. Zajímají mne i další příručky popisující XM800-W.

Dear Colleagues,
    website Com-central, I came across some pictures of the ARSV XM800 Operator's Manual, produced by the company: Lockheed Missiles & Space Company, Inc.

I'm looking for scans from this book, or a PDF copy. I am interested in other manual describing XM800-W.
    *

Foto via Dontos.
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/88794#342062Verze : 0
    MOD