05.11.2009 - Českí neonacisti sa cvičili v tajných táboroch, údajne chystali teror

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 394 příspěvků vloženo, 1643 editováno a 418 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

05.11.2009 - Českí neonacisti sa cvičili v tajných táboroch, údajne chystali teror

  Avatar
  Aj keď na pôvodný zdroj máme iné názory, myslím že sa jedná o dôležitú tému:
  MF Dnes píše o existencii tajnej organizácie na juhu Čiech ktorá mala vlastný výcvikový tábor kde inštruktorom mal byť profesionálny vojak L. Sedláček. Podľa jeho slov išlo organizácii White Justice o nastolenie "nového poriadku" a zvrhnutie demokracie formou únosov a teror. útokov na dôležité ciele, napr. elektrárne....
  zpravy.idnes.cz
  www.sme.sk
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331754Verze : 0
  Avatar
  Moje generace ještě pamatuje, když se nám do hlav cpal neofašismus v NSR, strašili nás tak zvanou Hofmanovou skupinou branných sportů. Soudruh redaktor s nasazením života (prý) pozoroval intenzivní výcvik pod dozorem bývalých vojáků bundeswehru. Nakonec se zjistilo,že to je organizace, která je sice militantní, ale ne fašistická. No to již nikdo nekomentoval. Je zle, doba ve společnosti není ideální, není práce a tak, hledáme nepřítele. Je to kus ideologie, kus hovadiny. Kdo je ten profesionální voják? Není to náhodou nějaký rotný z útvaru logistiky? Myslím, že tady bychom neměli propadat panice při každém úprdku novinářů. Snad, neb to je povinnost policie, jsou tyto organizace pokryty dostatečným počtem konfidentů tak jak je v českomoravské společnosti zvykem.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331759Verze : 0
  Avatar
  Osobně vidím problém spíše na opačné straně spektra, tedy na straně nadšenců pro multikuli a podbné nesmysly. Je mnohem reálnější že právě odtud přijde reálně útok (nemusí ho provést nikdo z nich, jen poskytnou podporu komusi z "ubohých palestinců" nebo jiné podobné skupiny a pak se nestačí divit. Infiltrace policie do podobných skupin je běžná, jen mi občas přijde že je v nich nějak víc infiltrantů než těch nácků Smile Nikterak nemusím vylepané makovce v bombrech (nebo co se to nosí), ale víc mi vadí dementi kteří mi chtějí předepisovat co mám nosit (nedávno dokonce vyšel blábol které značky jsou "náckovské" a jedna z nic patří arabům Smile prostě demnti není zrážka, ale konstatování) nebo co si mám myslet. Vyprávěnky novinářů nějak postrádají logiku, buď je daná skupina rozdělena na malé buňky (podobně jako RAF v německu)ale pak nemůže (celkem logicky) pořádat nějaký větší výcvik, prostě proto že by se tam navzájem poznali (nebo by je znal instruktor) nebo pořádá podobnou akci a není nijak výrazně zakonspirovaná. A mimochodem, kdo z těch kteří kamkoli píší tuší kde stojí server na kterém je daná stránka umístěna? Já tedy normálně ne. takže i bláboly o utajených servrech v USA a Izraeli (náckové a židé?) jsou trochu mimo.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331808Verze : 0
  Avatar
  Ten článek byl vyloženě výtečný výtvor. Kampaň "Víš co máš na sobě?" - organizuje Český helsinský výbor, platí Úřad vlády. www.lidovky.cz
  Doufám, že ČHV, mající dbát na dodržování lidských práv (např. svoboda projevu), bude za pár pátků nařizovat, v čem máme a nemáme chodit.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331819Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Já sice myslel jiný článek (zkusím ho najít) ale obsah byl prakticky stejný. Bohužel polointeligenti z ČHV a podobných organizací (živení i z mách daní) netuší leckdy o čem píší. Příkladem je Thor Steinar, majitel téhle značky opravdu původně s nácky v německu držel, ale právě tamní náckové ho vykopli pokud vím ze svého spolku, protože nechtěl přispívat na jejich akce, firma pak byla prodána do Turecka a dnes je majitelem někdo ze saudské arábie. Osobně se podobnými vytvařeči virtuálních nepřátel nehodlám nechat otravovat, pokud se mi něco líbí, nebo mi to přijde praktické, může mi celý nectěný výbor políbit konec zad. Už jse podobnou kravinu zažil, když mi v době mého chození do školy zakazovali podobně bdělí (a tupí) soudruzi džíny, dlouhé vlasy a Beatles. Soudruzi z výboru se zdá se nic nového nenaučili.
  Mimochodem, čím to že jim (ČHV) nevadí trička s vrahem (Che Guevara) nebo symboly teroristů (kefíja, kterou asi znají spíš jako "arafat") pročpak těmhle posuzovačům toho co se má nosit nevadí třeba znaky jednoznačně zločinného systému tedy srpy, kladiva a hvězdy?
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331822Verze : 0
  Avatar
  Mám rád to staré císařské: Modli se a pracuj. Na straně druhé, pan Sedláček porušil zákon. Myslím,že to řeší zákon 140 (ale již si to nepamatuji ), ale je tam zakotven příplatek 25% za tak zvané nepodnikání. To je jediné, co mohou bez emocí na Sedláčka použít. Prostě porušil zákon, či platový výměr, který podepsal.


  Na straně druhé, kluci od Policie školí lidí a je to správně, aby dokázali odrazit útok, útočí většinou ti méně přizpůsobiví (v žádném případě bych nenapsal Cikáni či Romové). Nevím, ale nějak mi v naší společnosti chybí to důležité. Podchytit mladé lidi např. v armádě. Naučit je přežít noc v lese, rozdělat si oheň, pomoci kamarádovi. No asi to je složitý problém, který zde nevyřešíme, ale jak se říká z hlediska filosofického vše souvisí se vším.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331836Verze : 0
  Avatar

  Citace - bitaxe :


  Mimochodem, čím to že jim (ČHV) nevadí trička s vrahem (Che Guevara) nebo symboly teroristů (kefíja, kterou asi znají spíš jako "arafat") pročpak těmhle posuzovačům toho co se má nosit nevadí třeba znaky jednoznačně zločinného systému tedy srpy, kladiva a hvězdy?  Tak tomu říkám uhodit hřebík na hlavičku.Smile
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331837Verze : 0
  Avatar
  Altmann - Ora et labora je heslo clunyjské reformy, to jste se sekl.
  Jinak bych doporučoval v tématu nepokračovat, podobná politická témata vedou jen k jalovým diskusím na desítky stran.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331838Verze : 0
  MOD
  Avatar

  Citace - Aubi :

  Altmann - Ora et labora je heslo clunyjské reformy, to jste se sekl.

  Nepoužíval to heslo již Benedikt z Nursie?
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331897Verze : 0
  Avatar
  V podstatě ano, clunyjská reforma se k němu jen vrátila a začala prosazovat důkladné dodržování Benediktových pravidel řehole, které v podstatě shrnuje.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331898Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Vážení kolegové Aubi a Jožko7,
  mám dojem, že toto heslo prosazoval i rakouský (rakouskouherský) císař, který se dlouhá staletí považoval za hlavu Sv. říše římské. Té samé říše, jejíž představitel uznal církevní reformy, vyvolané clunyjským hnutím, a stvrdil to uzavřením konkordátu s papežem v roce 1122.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331903Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Děkuji panu kolegovi Jiřímu T. ANO, velmi správně. Mimo toho toto heslo razil i můj dědeček, starý to pán, který to ovšem doplňoval takto:
  Modli se a pracuj, nebo dostaneš na zadek. To již tak vznešené neznělo, ale výchovné to bylo (snad).
  Jinak ai myslím, že naše anticko-křesťansko-židovské kořeny dokáži dostatečně rozlišovat dobo od zla.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89056#331907Verze : 0