Atoyac de Álvarez

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 458 příspěvků vloženo, 932 editováno a 397 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Atoyac de Álvarez

Atoyac de Álvarez (MX-GRO)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Atoyac de Álvarez Atoyac de Álvarez
    Originální název:
    Original Name:
    Atoyac de Álvarez
    Další názvy:
    Other Names:
    hist. - Santa María de la concepción Atoyac
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    - -
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    17°12'28.6092"N 100°25'58.2528"W
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Cabecera municipal Atoyac de Álvarez, El Paraíso, El Ticui, Zacualpan, Cacalotla
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1514
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Vznik
    Established
    Zánik
    Cancelled
    Název
    Name
    DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR Vojenská základňa velenia 27. vojenskej zóny
    27th Military Area Headquarter

    Vojenská základňa velenia 27. vojenskej zóny
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Farnosť Santa María de Asunción
    Archeologické nálezisko Ticui
    Zacualpan predhispánsky chrám
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Juan Álvarez
    Cesáreo Ramos
    Silvestre G. Mariscal
    Eutimio Pinzón
    Silvestre Castro
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.e-local.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_gro
    http://www.guerrero.gob.mx/?P=atoyac_de_alvarez
    INEGI. Tabulados Básicos Nacionales y por Entidad Federativa

    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89571#334157Verze : 0
    MOD