Tenancingo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 485 příspěvků vloženo, 988 editováno a 470 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Tenancingo

Tenancingo (MX-MEX)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Tenancingo Tenancingo
    Originální název:
    Original Name:
    Tenancingo
    Další názvy:
    Other Names:
    náhuatl - malá pevnosť alebo malá hradba
    Vyšší územní celek:
    Higher Administrative Area:
    Estado de México Mexico State
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    - -
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    18°57'34.3584"N 99°35'32.5932"W
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Cabecera municipal Tenancingo de Degollado, Acatzingo, Chalchihuapan, San Miguel Tecomatlán, Santa Ana Ixtlahuatzingo
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1535
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    - -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Jesús Hernández Espinoza
    Lic. Guillermo Ordorica Manjarrez
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    -
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    Umrel tu Guadalupe Victoria, prvý prezident Mexica Here dyed Guavadalupe Victoria, the first President of the Mexico
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-local.gob.mx/wb/ELOCALNew
    www.tenancingo.com.mx
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89667#334632Verze : 0
    MOD