Amozoc

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 445 příspěvků vloženo, 1182 editováno a 437 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Amozoc

Amozoc de Mota (MX-PUE)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Amozoc Amozoc
    Originální název:
    Original Name:
    Amozoc de Mota
    Další názvy:
    Other Names:
    náhuatl - miesto blata
    Vyšší územní celek:
    Higher Administrative Area:
    Estado de Puebla Puebla State
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    - -
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    19°03'07.5168"N 98°02'21.3606"W
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Cabecera municipal Amozoc de Mota, Animas, Casa Blanca Chamizal, Concepción Capulac, Chachapa, La Calera Concepción, La Calera, Las Cruces, Santo Ángel, San Juan de los Lagos, San Salvador, San Andrés Las Vegas
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1559
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Ex-convent San Francisco de Asís
    Farnosť Santa María de la Asunción
    Ex-convent San Francisco de Asís
    Parrish Santa María de la Asunción
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Alonso de la Mota y Escobar
    Mariano Mota
    Miguel Francisco Jiménez
    Antonio Asiaín S. J.
    Ignacio Comonfort
    Antonio de P. Moreno
    Enrique Sánchez Paredes
    José María Sánchez
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    ?
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-local.gob.mx
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89752#335234Verze : 0
    MOD