Comonfort

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 410 příspěvků vloženo, 1696 editováno a 432 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Comonfort

Comonfort (MX-GUA)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Comonfort Comonfort
    Originální název:
    Original Name:
    Comonfort
    Další názvy:
    Other Names:
    hist. - Chamacuero, Villa de Chamacuero, Chamacuero de Comonfort
    Vyšší územní celek:
    Higher Administrative Area:
    Estado de Guanajuato Guanajuato State
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    - -
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    20°43'16.6038"N 100°45'43.4628"W
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Cabecera municipal Comonfort, Á.Obregón, San Augustín, San Francisco, La Candelaria, La Palma, La Providencia, Soledad, Montesillo, Los Remedios, Rinconada, San Francisco Chamucuero, Cuauhtémoc, San Carlos, Camacho, Rio Laja, San Carlos 2,
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1572
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Farnosť San Francisco Parrish San Francisco
    Muzea:
    Museums:
    Múzeum Doctora Luisa Mora Museum Doctor Luis Mora
    Osobnosti:
    Personalities:
    José María Luis Mora
    Manuela Taboada
    Antonio Vergara
    Mucio López
    Melchor Ortega
    Manuel Márquez Escobedo
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    ?
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    -
    Poznámka:
    Note:
    zomrel tu I. Comonfort In this place dyed I. Comonfort
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-local.gob.mx
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/89755#335277Verze : 0
    MOD