Velitelství letectva Rakousko [1938-1939]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 337 příspěvků vloženo, 1900 editováno a 249 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelství letectva Rakousko [1938-1939]

Air Force Command Austria / Luftwaffenkommando Österreich

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Velitelství letectva Rakousko Air Force Command Austria
    Originální název:
    Original Name:
    Luftwaffenkommando Österreich
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.08.1938
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.01.1939
    Nástupce:
    Successor:
    Velitelství letectva Východní marka Air Force Command Eastern March
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Dislokace:
    Deployed:
    01.08.1938-31.01.1939 Vídeň / Vienna

    Velitel:
    Commander:
    01.08.1938-31.01.1939 Löhr, Alexander (Generalleutnant)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    01.07.1938-18.03.1939 Letecká župa XVII
    01.07.1938-18.03.1939 17th Air Region
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/9237#421780Verze : 0
    MOD