POMOC při identifikaci uniformy

Diskuse

Zdravím všechny příznivce historie. Potřeboval bych osvětlit jednu věc a to kam zařadit uniformu tohoto typu je to standardní německá uniforma důstojnického typu, černé barvy odznak orla (žádná nášivka) umrlčí lebka dole možná odstraněna. Klopy lemování. Výložky u krku také odstraněny pouze černé pole s bílým lemováním. Levý rukáv nášivka s německým textem ve švabachu. (Bohužel text nečitelný)+ 1 náramenník.na pravém rameni který je v příloze příspěvku. Čepice důstojnická červené lemování. Vypadá to na uniformu SS. Ale to co mne zajíma je jedna zvláštnost!!!! Ta unforma měla na rukávu 3 červené obrácené V !!! Byly tenké a všité. Ne ty klasické Rank chevrony co jsou bílé a do tvaru V, ale obrácené tři 3 ve tvaru obráceného V. Už jsem hledal všude možně, ale nenašel jsem ani ň!!!! Setkal se s tím někdo? Foto bohužel nemám.
URL : https://www.valka.cz/POMOC-pri-identifikaci-uniformy-t92553#346574 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více