Huixquilucan

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 417 příspěvků vloženo, 2260 editováno a 3504 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Huixquilucan

Huixquilucan de Degollado (MX-MEX)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Huixquilucan Huixquilucan
    Originální název:
    Original Name:
    Huixquilucan de Degollado
    Další názvy:
    Other Names:
    náhuatl - miesto množstva jedlých kaktusov
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    - -
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    19°21'43.794"N 99°20'47.3958"W
    Místní části:
    Local Municipalities:
    Cabecera municipal- villa Huixquilucan de Degollado a iné lokality
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1521
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    Kostol s farnosťou San Antonio de Padua
    Železničná stanica
    Dom Los Venados
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Fernando Quiroz Gutiérrez
    Jesús García Gutiérrez
    + José Santos Degollado Sánchez
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    -
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.e-local.gob.mx
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/93310#349419Verze : 0
    MOD