Divize zkušebního polygonu systémů velkého dosahu [1950-1951]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Divize zkušebního polygonu systémů velkého dosahu [1950-1951]

Long Range Proving Ground Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Divize zkušebního polygonu systémů velkého dosahu Long Range Proving Ground Division
    Originální název:
    Original Name:
    Long Range Proving Ground Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    16.05.1950
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Divize vzdušných sil, Společený zkušební polygon systémů velkého dosahu Air Force Division, Joint Long Range Proving Ground
    Datum zániku:
    Disbanded:
    30.06.1951
    Nástupce:
    Successor:
    Raketové zkušební středisko vzdušných sil Air Force Missile Test Center
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    16.05.1950-14.05.1951 ?
    14.05.1951-30.06.1951 ?
    16.05.1950-14.05.1951 United States Air Force
    14.05.1951-30.06.1951 Air Research and Development (later, Air Force Systems) Command
    Dislokace:
    Deployed:
    16.05.1950-30.06.1951 Patrick AFB
    Velitel:
    Commander:
    10.04.1950-30.06.1951 Richardson, William L. (Major General)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.afhra.af.mil
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/138433#452579Verze : 0
    MOD