22. tanková brigáda [1941-1943]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

22. tanková brigáda [1941-1943]

22-ja tankovaja brigada

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    22. tanková brigáda -
    Originální název:
    Original Name:
    22-я танковая бригада
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    DD.08.1941
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    23.10.1943
    Nástupce:
    Successor:
    40. gardová tanková brigáda -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    5. armáda
    16. armáda
    08.01.1942-DD.04.1942 20. armáda
    DD.04.1942-23.10.1943 6. tankový zbor

    Dislokace:
    Deployed:


    Velitel:
    Commander:
    02.10.1941-15.10.1942 podplukovník Jermakov, Ivan Prochorovič
    16.10.1942-23.10.1943 plukovník Vedeničev, Nil Grigorjevič
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:

    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    DD.08.1941-DD.11.1941 20. tankový pluk
    DD.11.1941-23.10.1943 31. tankový prápor
    DD.11.1941-23.10.1943 140. tankový prápor
    DD.05.1942-23.10.1943 33. tankový prápor



    Čestný název:
    Honorary Name:


    Vyznamenání:
    Decorations:

    Zdroje:
    Sources:
    http://tankfront.ru
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/92538#346541Verze : 0