Mummenthey, Siegfried

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 411 příspěvků vloženo, 1477 editováno a 289 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Mummenthey, Siegfried

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mummenthey Mummenthey
    Jméno:
    Given Name:
    Siegfried Siegfried
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Siegfried Mumenthey
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.12.1886 Altena /
    29.12.1886 Altena /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    02.01.1976 Osterode /
    02.01.1976 Osterode /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Náčelník štábu Skupinového veliteľstva 2. Chieff of staff 2nd Group Command.
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129085#435412Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mummenthey Mummenthey
    Jméno:
    Given Name:
    Siegfried Siegfried
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Siegfried Mumenthey
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1908 Leutnant
    DD.MM.RRRR Oberleutnant
    18.04.1916 Hauptmann
    01.04.1927 Major
    01.10.1931 Oberstleutnant
    01.03.1934 Oberst
    01.04.1937 Generálmajor
    18.08.1908 Leutnant
    DD.MM.RRRR Oberleutnant
    18.04.1916 Hauptmann
    01.04.1927 Major
    01.10.1931 Oberstleutnant
    01.03.1934 Oberst
    01.04.1937 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    16.10.1935-01.10.1937 Náčelník štábu : VI. armádní sbor
    01.10.1937-30.11.1937 Náčelník štábu : Skupinové velitelství 2
    16.10.1935-01.10.1937 Chief of Staff : VI Army Corps
    01.10.1937-30.11.1937 Chief of Staff : 2nd Group Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/129085#435413Verze : 0
    MOD