Otterstedt, Wolfgang von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 546 příspěvků vloženo, 2148 editováno a 298 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Otterstedt, Wolfgang von

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Otterstedt von Otterstedt
    Jméno:
    Given Name:
    Wolfgang Wolfgang
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wolfgang von Otterstedt
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    07.11.1876 Berlín /
    07.11.1876 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1972 Ballenstedt /
    DD.MM.1972 Ballenstedt /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 408 Commander of the 408th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141574#458839Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Otterstedt von Otterstedt
    Jméno:
    Given Name:
    Wolfgang Wolfgang
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wolfgang von Otterstedt
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    20.07.1897 poručík
    15.06.1907 nadporučík
    01.10.1912 kapitán
    18.10.1918 major
    01.02.1926 podplukovník
    01.04.1929 plukovník
    01.04.1938 Generálmajor
    01.07.1941 Generálporučík
    20.07.1897 Leutnant
    15.06.1907 Oberleutnant
    01.10.1912 Hauptmann
    18.10.1918 Major
    01.02.1926 Oberstleutnant
    01.04.1929 Oberst
    01.04.1938 Major General
    01.07.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.10.1942-01.10.1942 Velitel : Divize č. 408
    01.10.1942-01.10.1942 Commander : Division No. 408
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141574#458840Verze : 0
    MOD