Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 369 příspěvků vloženo, 1712 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Eichstädt, Max

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Eichstädt Eichstädt
    Jméno:
    Given Name:
    Max Max
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Max Eichstädt
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.11.1893 Schneidemühl /
    29.11.1893 Schneidemühl /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    16.04.1941 Pantelleria /
    16.04.1941 Pantelleria /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 73. dělostřelecký pluk Commander of the 73rd Artillery Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    padl v boji killed in action
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142372#460809Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Eichstädt Eichstädt
    Jméno:
    Given Name:
    Max Max
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Max Eichstädt
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1915 poručík
    18.10.1918 nadporučík
    10.11.1919 nadporučík (policie)
    DD.MM.RRRR kapitán (policie)
    01.04.1934 major (policie)
    15.10.1935 major
    01.04.1937 podplukovník
    01.04.1940 plukovník
    01.06.1943 Generálmajor
    27.01.1915 Leutnant
    18.10.1918 Oberleutnant
    10.11.1919 Oberleutnant der Polizei
    DD.MM.RRRR Hauptmann der Polizei
    01.04.1934 Major der Polizei
    15.10.1935 Major
    01.04.1937 Oberstleutnant
    01.04.1940 Oberst
    01.06.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    06.09.1939-10.03.1941 Velitel : Dělostřelecký pluk 73
    DD.04.1941-DD.04.1941 Velitel : 15. tanková divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    06.09.1939-10.03.1941 Commander : 73rd Artillery Regiment
    DD.04.1941-DD.04.1941 Commander : 15th Tank Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142372#460811Verze : 0
    MOD