Hagl, August

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Hagl, August

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hagl Hagl
    Jméno:
    Given Name:
    August August
    Jméno v originále:
    Original Name:
    August Hagl
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.06.1888 Landshut /
    19.06.1888 Landshut /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.06.1972 Kempten /
    20.06.1972 Kempten /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Polní velitelství 668 Commander of the 668th Field Command
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    foto: http://ww2gravestone.com/general/hagl-august
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142662#461403Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hagl Hagl
    Jméno:
    Given Name:
    August August
    Jméno v originále:
    Original Name:
    August Hagl
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.10.1911 poručík
    15.07.1915 nadporučík
    19.08.1918 kapitán
    01.10.1920 nadporučík (policie)
    01.06.1923 kapitán (policie)
    01.06.1933 major (policie)
    01.04.1935 podplukovník (policie)
    15.10.1935 podplukovník
    01.01.1937 plukovník
    01.12.1940 Generálmajor
    26.10.1911 Leutnant
    15.07.1915 Oberleutnant
    19.08.1918 Hauptmann
    01.10.1920 Oberleutnant der Polizei
    01.06.1923 Hauptmann der Polizei
    01.06.1933 Major der Polizei
    01.04.1935 Oberstleutnant der Polizei
    15.10.1935 Oberstleutnant
    01.01.1937 Oberst
    01.12.1940 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/142662#461404Verze : 0
    MOD