Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 322 příspěvků vloženo, 1203 editováno a 380 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Wening, Ernst

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wening Wening
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Wening
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    01.01.1886 Mnichov /
    01.01.1886 Munich /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1947 Munster /
    DD.MM.1947 Munster /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 715. pěší divize Commander of the 715th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159316#486059Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wening Wening
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Wening
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.06.1941 Generálmajor
    01.06.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    24.02.1940-03.05.1941 Velitel : Náhradní pluk horských myslivců 136
    08.05.1941-15.07.1942 Velitel : 715. pěší divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    24.02.1940-03.05.1941 Commander : 136th Replacement Mountain Jaeger Regiment
    08.05.1941-15.07.1942 Commander : 715th Infantry Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.unithistories.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/159316#486060Verze : 0
    MOD