Jewinski, Erich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 29.590,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Jewinski, Erich

Erich Jewinski

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Jewinski Jewinski
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Jewinski
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    námořní nadporučík Oberleutnant zur See
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    10.03.1920 Friedrichsort /
    10.03.1920 Friedrichsort /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    21.04.1945 Kiel /
    21.04.1945 Kiel /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    ponorkový velitel U-boat Commander
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/558.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/175973#519284Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Jewinski Jewinski
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Jewinski
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1941 námořní poručík
    01.04.1943 námořní nadporučík
    01.04.1941 Leutnant zur See
    01.04.1943 Oberleutnant zur See
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.05.1943-DD.10.1943 Velitel ponorky : U-46
    XX.07.1944-21.12.1944 Velitel ponorky : U-1192
    01.05.1943-DD.10.1943 Submarine Commander : U-46
    XX.07.1944-21.12.1944 Submarine Commander : U-1192
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://uboat.net/men/commanders/558.html
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/175973#519285Verze : 0
    MOD