Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 348 příspěvků vloženo, 1317 editováno a 294 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Heimburg, Heino von

viceadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Heimburg von Heimburg
    Jméno:
    Given Name:
    Heino Heino
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Heino von Heimburg
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Viceadmirál Vice Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.10.1889 Hannover /
    24.10.1889 Hannover /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.10.1945 /
    DD.10.1945 /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    zemřel v sovětském zajateckém táboře died in Soviet prison camp
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32046#501542Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Heimburg von Heimburg
    Jméno:
    Given Name:
    Heino Heino
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Heino von Heimburg
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    10.04.1911 námořní poručík
    22.03.1914 námořní nadporučík
    28.04.1918 kapitánporučík
    01.12.1926 korvetní kapitán
    01.10.1932 fregatní kapitán
    01.07.1934 námořní kapitán
    01.08.1939 Kontradmirál
    01.04.1942 Viceadmirál
    10.04.1911 Leutnant zur See
    22.03.1914 Oberleutnant zur See
    28.04.1918 Kapitänleutnant
    01.12.1926 Korvettenkäpitan
    01.10.1932 Fregattenkäpitan
    01.07.1934 Kapitän zur See
    01.08.1939 Rear Admiral
    01.04.1942 Vice Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    05.10.1917-01.07.1918 Velitel ponorky : UB-68

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    05.10.1917-01.07.1918 Submarine Commander : UB-68

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    11.08.1917
    Pour le Mérite
    Pour le Mérite
    Pour le Mérite
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32046#501543Verze : 0
    MOD