Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 309 příspěvků vloženo, 1203 editováno a 304 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

7. protiletadlová dělostřelecká divize [1941-1945]

7th Anti-Aircraft Artillery Division / 7. Flak-Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    7. protiletadlová dělostřelecká divize 7th Anti-Aircraft Artillery Division
    Originální název:
    Original Name:
    7. Flak-Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.09.1941
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Velitelství protivzdušné obrany 7 7th Air Defence Command
    Datum zániku:
    Disbanded:
    17.04.1945
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.09.1941-23.02.1945 Letecká župa VI
    23.02.1945-17.04.1945 III. protiletadlový dělostřelecký sbor
    01.09.1941-23.02.1945 8th Air Region
    23.02.1945-17.04.1945 III Anti-Aircraft Artillery Corps
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    01.09.1941-13.02.1942 Burchard, Heinrich ( )
    21.02.1942-28.02.1943 Eibenstein, Rudolf ( )
    01.03.1943-09.07.1944 Burchard, Heinrich ( )
    01.08.1944-17.04.1945 Erhard, Alfred ( )
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:


    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    http://www.ww2.dk/ground/flak/7fladiv.htm
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/2652#425816Verze : 0
    MOD