Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 335 příspěvků vloženo, 1417 editováno a 319 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Arnauld de la Periére, Friedrich von

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Arnauld de la Periére von Arnauld de la Periére
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Von Arnauld de la Periére
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    barón Baron
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    17.06.1888 Vratislav 17.06.1888 Wrocław
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    12.10.1969 Friedrichshafen 12.10.1969 Friedrichshafen
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/31815#428331Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Arnauld de la Periére von Arnauld de la Periére
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Von Arnauld de la Periére
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    28.09.1908 Leutnant zur See
    27.01.1911 Oberleutnant zur See
    30.01.1920 Kapitänleutnant
    01.08.1924 Korvettenkapitän
    01.10.1929 Fregattenkapitän
    01.03.1935 Oberstleutnant
    01.08.1936 Oberst
    01.02.1939 Generálmajor
    01.01.1941 Generálporučík
    28.09.1908 Leutnant zur See
    27.01.1911 Oberleutnant zur See
    30.01.1920 Kapitänleutnant
    01.08.1924 Korvettenkapitän
    01.10.1929 Fregattenkapitän
    01.03.1935 Oberstleutnant
    01.08.1936 Oberst
    01.02.1939 Major General
    01.01.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/31815#430347Verze : 0
    MOD